TOP RESORT NA KONCI SVĚTA

Východní Tyrolsko, horská vesnička na konci světa, 1350 m nad mořem. Neuvěřitelně malebné místo v srdci národního parku Vysoké Taury. Když filmaři z Holywoodu hledali pro svůj film „Heidi, děvčátko z hor“ nejhezčí místo v Alpách, vybrali si zdejší exteriéry.

Magická síla nejvyšší rakouské hory Vás neskutečně nabije pozitivní energií. A budete se stále chtít vracet. Protože zjistíte, že jste našli ideální místo pro strávení romantické, klidné, aktivní i ozdravné dovolené.

O tom, že naše chvála tohoto alpského ráje není nijak nadnesena, svědčí například hodnocení návštěvníků rakouského internetového portálu bergfex.at. V létě naše málo známá prázdninová destinace nemá v podstatě žádnou konkurenci a nekompromisně poráží všechna známější střediska. Ale také veškerá zimní hodnocení a testy lyžařské oblasti „Grossglockner resort Kals – Matrei“ jsou naprosto srovnatelná s rakouskou lyžařskou špičkou. Velmi dlouhé, dostatečně široké, většinou červené a zejména neskutečně prázdné sjezdovky zaručeně nadchnou každého příznivce lyžování. Zvláště, když lanovky i sjezdovky najdete přímo před naši vilou.

Vítejte v Kalsu pod Grossglocknerem!

DSC05399